17 września 2022

Kamień Zwycięzców

 

        Były już recenzje części książek, które przeczytałam. Teraz dla odmiany chciałabym wam zaprezentować kilka moich wyrobów.

Dzisiaj Będzie o Kamieniu Zwycięzców, a dokładniej o bransoletce wykonanej z tego kamienia. Mowa jest o turkusie niebieskim zwanym również kamieniem niebios.

           

    Biżuteria z tym kamieniem może być idealnym prezentem dla Pań jak i dla Panów. Według wierzeń chroni przed złym losem, szczególnie poleca się go kierowcą. Jest swego rodzaju „aniołem stróżem” bo gdy jego właściciel zachoruje kamień zmienia kolor. Jest to sygnał aby udać się do lekarza.


 

W medycynie niekonwencjonalnej stosuje się go do leczenia i wzmacniania serca i płuc. Ma również zapobiegać chorobą nowotworowym. Kamień powodzenia , zapewnia pozytywne myślenie i chroni przed biedą. Zapewnia noszącej go osobie jasny, zrównoważony umysł. Sprzyja zachowaniu pogody ducha, dodaje optymizmu i sił witalnych. Ze względu na te właściwości poleca się go osobą, które się często komunikują.

 

Dlatego też bardzo lubię pracować z tym kamieniem i tworzyć biżuterię z jego użyciem. Tutaj widać akurat wersję dla pań z rozgwiazdą i cyrkoniami. Mam jeszcze z innymi zawieszkami.  Dla panów również się znajdzie fajna kompozycja przy użyciu turkusu.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz